Історія створення

Ідея проекту

Ідея проекту народилася в 2007 році.

На той момент в Україні не існувало ріелторського порталу, який об'єднував би всіх учасників ринку. Відсутність єдиної площадки, а також зручних інструментів для партнерської професійної роботи наштовхнуло на думку про створення Est!.

Завдання, яке стояло перед спільнотою — задоволення потреб учасників ринку: створити максимально ефективний і при цьому простий у використанні інструмент для:

  • взаємодії професіоналів з замовниками,
  • професіоналів з професіоналами (т. зв. партнерські відносини).

Багато ріелторів намагалися знайти рішення в інтернеті, але, на жаль, жоден з сайтів не пропонував таку кількість функцій - соцмережа, особистий кабінет, оголошення з фотографіями з високою роздільною здатністю, можливість створювати презентації прямо в особистому кабінеті, масова розсилка і багато іншого, що необхідно ріелтору кожен день.

Est.ua — перший ріелторський сайт, який став називати своїх користувачів виключно Партнерами. І в цьому був меседж проекту про необхідність згуртуватися, діяти ефективно і міняти майбутнє не тільки професії, а й країни, на краще.

Ця мережа націлена на справжнє партнерство з правом володіння і управління. Всі учасники мають право голосу, інструменти інвестування та отримання прибутку від своєї діяльності усередині проекту і всередині спільноти.

На даний момент Est! — Єдиний портал, який декларує і популяризує такі цінності.

Оскільки портал орієнтований на професіоналів, він привертає до себе увагу великої аудиторії клієнтів, які хочуть отримати високу якість послуг. Пропозиція зростає не тільки кількісно, але і якісно.

Також зростає попит і рівень задоволення від професійного виконання поставлених завдань. Як наслідок — оптимізація ринку нерухомості, його прозорість і прогнозованість.

В ході еволюції порталу та ріелторської діяльності логічним стало поява Системи Партнерских Продаж (СПП) та партнерських Рекомендацій.

Прогресивним розумінням партнерства стало те, що високі технології — це просто інструмент, а не засіб заробітку для проекту. СПП викликала справжній резонанс в ріелторському спільноті, що послужило черговим підтвердженням правильності обраного курсу.

Історія створення

Ідея створення порталу Est! («Ест!») належить ТОВ «Портал« Ест!» — Професіоналам з багаторічним досвідом успішної діяльності на ринку нерухомості.

«Виникла необхідність створити середовище, де всі, хто займається нерухомістю, зможуть об'єднати свої зусилля: спілкуватися, будувати партнерські відносини і заробляти гроші» — підкреслює засновник ТОВ «Портал «Ест!» і головний ідеолог проекту Est! Іван Іванович Змейчук.

Раніше, за допомогою проведених брендингової компанією Advanter досліджень, були вивчені існуючі потреби всіх учасників ринку нерухомості України. В результаті цих досліджень з'ясувалося, що потреба в якісно новій інтернет-майданчику є не тільки у професіоналів, але і у всіх людей, зайнятих у сфері нерухомості. Так само було відзначено, що ідеального порталу, що повністю відповідає вимогам учасників опитування, на той момент не існувало.

Advanter: Опитування суб'єктів ринку нерухомості

Саме так народилася ідея майбутнього порталу Est!, інтернет-майданчика, головна мета якої — приносити вигоду своїм партнерам (кожному зареєстрованому користувачеві). Створюючи проект «для себе», команда проекту максимально враховувала побажання всіх партнерів Est!

Портал нерухомості Est!
+38 (050) 322-86-12
Est!
Ваша оцінка Est:
Голосів: 1 785
Оцінка: 4,31
Україна
Всі області
Усi мiста
Служба підтримки
Найважливіше про Est!
Поліпшити сайт Соцмережі