«ХК «Киевгорстрой» публикует статью
13 апреля, 17:19
7
Рубрика: Новостройки
Анонс:
Оргкомітет III Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією визначив компанії з найвищим рівнем організації бізнес-процесів репутаційного менеджменту.

«КИЇВМІСЬКБУД» ЗАВОЮВАВ СВОЄ ТРЕТЄ «ЗОЛОТО» В РЕЙТИНГУ «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВІСТИ»

Оргкомітет III Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією визначив компанії з найвищим рівнем організації бізнес-процесів репутаційного менеджменту. «Київміськбуд» стає лідером рейтингу корпоративної репутації серед компаній-забудовників третій рік поспіль.

4q8tecp8c00p5uxgcv7wzojewx7kc29t.jpg
mh3d1r3krxq6osylykz168pq9dqqdrm1.jpg

За словами віце-президента Української PR-Ліги Олени Дерев'янко, перемога в Рейтингу говорить про те, що комунікації в компаніях не зводяться до безглуздого гучного точкового креативу, з розрізненим медіа проявом або digital-профанацією. Вони об'єднані єдиною стратегічною логікою і безперервним у часі комплексом здійснених і результативних заходів.

«Репутаційні АКТИВісти» - це не компанії з якоюсь абстрактною «високою», «сприятливою», «відмінною» репутацією. Тому що завдання Рейтингу - оцінювати не сприйняття бізнес-структури її стейкхолдерами, а вміння менеджерів репутації правильно використовувати правильний інструментарій», - говорить вона і додає, що високі місця в номінаціях є свідченням високого корпоративного IQ.

5epkc9zbp5im4old1epq1qb4zjyo3riv.jpg
8frwcfok1o0sn9sz1ygfe7y0ub3eieit.jpg

Репутацію компаній оцінювало журі, до якого входили виключно зовнішні по відношенню до компаній-номінантів фахівці: авторитетні українські медіа-експерти, незалежні галузеві експерти та представники консалтингових компаній, інвестиційні аналітики, представники професійних громадських організацій, які об'єднують учасників відповідних ринків.

ix4mx3crmh68viyal3c33xf7sqqe94cy.jpg

Керуючий справами ХК «Київміськбуд» Юрій Зубко, приймаючи нагороду, в свою чергу, підкреслив, що цінність Рейтингу і перемоги в ньому, в першу чергу, в незалежному оцінюванні. Вся інформація про діяльність компаній береться з відкритого простору, ніхто не просить заповнювати таблиці і звітувати про кількість зовнішніх комунікацій.

«Для менеджменту «Київміськбуду» репутація компанії - понад усе. Тому що це і відповідальність перед покупцями, і дуже дорога спадщина, що дісталася нам - 62 роки бездоганної репутації забудовника. Наша компанія - активна, публічна, відкрита до спілкування з громадськістю, журналістами. І хоча не всі засоби масової інформації нам аплодують, поскаржитися на те, що в «Київміськбуді» проігнорували запит або не відповіли на незручне запитання, не можуть. Так що і далі ми будемо будувати красиві затишні будинки і вибудовувати грамотні комунікації», - сказав він.

fh1tj61zccuyouuevoqo7mymwh74js7f.jpg

У Рейтингу відзначається: «Київміськбуд», як найбільший український забудовник - один із найчастіше згадуваних брендів у пресі. Лідерські позиції в функціональному рейтингу вже стають для компанії традицією. Не дивлячись на досить складні умови роботи на ринку, великі масштаби будівництва і конфлікти навколо деяких об'єктів, «Київміськбуд» активно комунікує з пресою, дає юридичні експертизи і відстоює свою точку зору. Така відкритість і якість інформації привели до чергового першого місця серед інших медіактівних брендів».

Улучшить сайт Соцсети